UA MarketОдессаTrade Line group - Кофе растворимый оптом в УкраинеНовостиВНИМАНИЕ!!! Участились случаи ИНТЕРНЕТ-МОШЕННИЧЕСТВА!!!
Меню каталога
Контакты

ВНИМАНИЕ!!! Участились случаи ИНТЕРНЕТ-МОШЕННИЧЕСТВА!!!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в Україні, знеціненням національної валюти та підвищенням цін майже у всіх сферах діяльності в державі, почастішали випадки інтернет-шахрайства!

ДО ВІДОМА ПОКУПЦІВ ТА ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ:

Відповідно до ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України ― шахрайство, тобто заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою,-

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Згідно ч.3 ст.190 Кримінального кодексу України ― шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, -

карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Враховуючи вищевикладене, з метою покращення якості обслуговування нових клієнтів компанії «Trade Line Group», доведення інформації до відома постійних покупців, унеможливлення шахрайських дій з клієнтами компанії, звертаємо Вашу увагу на дотримання простих правил придбання товарів на сайті www.leadercoffee.in.ua:

1. Замовлення товару здійснюється ЛИШЕ через інтернет сторінку leadercoffee.in.ua або за номерами телефонів компанії 0-800-330-665, 067-735-05-55, 093-735-05-55. Якщо Ви не в змозі самостійно здійснити замовлення товару через сайт компанії, звертайтеся за вищевказаними номерами телефонів, ми невідкладно допоможемо Вам здійснити замовлення товару та відповімо на всі поставленні питання.

2. Замовивши товар на сайті компанії Ви отримуєте платіжні реквізити для оплати товарів на ім’я Левицький Валентин, Левицька Анастасія. Звертаємо увагу, що компанія НЕ НАДАЄ платіжні картки, оформленні на інше ім’я.

3.У разі відмови, заміни та повернення товарів, замовлених у компанії, повернення коштів за товар можливе лише при виконанні вищезазначених пунктів, щодо замовлення та оплати товару.

4. У зв’язку з неодноразовими спробами шахраїв шляхом обману чи зловживання довірою при замовленні та оплаті товарів викрасти кошти клієнтів компанії, звертаємо Вашу увагу, що ми НЕ ВІДПРАВЛЯЄМО замовлений товар через компанію-перевізник «Делівері-Авто» з послугою «БЕЗ ДОЗВОЛУ НА ВИДАЧУ ТОВАРУ». Відправлення замовленого товару відбувається лише після 100% оплати його вартості за платіжними реквізитами, наведеними у п.2.

БАЖАЄМО БЕЗПЕЧНИХ ПОКУПОК В ІНТЕРНЕТІ!

15 февраля 2016
© 2014 - 2021 Trade Line group - Кофе растворимый оптом в Украине Пожаловаться на содержимое
Как сделать сайт с нуля самому
Сайт создан на платформе UA MarketUA Market